Historia

Firma Horeca Caffe (kawwa.pl ) swoje doświadczenie w branży kawowej zbiera  już ponad 12 lat.

Rozpoczynała, jako mała sieć lokalnych kawiarni, lecz w bardzo szybkim tempie przekształciła się również w wiarygodnego dostawcę dla kilkudziesięciu dużych i  znanych firm w Polsce oraz rozwinęła działania jako ogólnopolski serwis ekspresów. Ten kierunek utrzymał się przez te wszystkie lata, aż do dzisiaj.

Bezpośredni kontakt z klientami, był doskonałym pretekstem, do poznania gustów i potrzeb jakie mają polscy koneserzy i wielbiciele kawy. Poznając kawę z różnych palarni w Europie i nie tylko, Horeca Caffe, poszukiwała źródła, które będzie najlepiej dostosowanym do wymagań jakie posiadają klienci w Polsce. Dopiero małe rodzinne włoskie palarnie, sprostały oczekiwaniom i założeniom jakie były wyznacznikiem nowego trendu i kanału dystrybucji.

Jako Horeca Caffe nie interesowaliśmy się wielkimi przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją kawy. Małe rodzinne palarnie, często na wzgórzach lub schowane z daleka od dużych miast, pokazały nam że jakość nie kryje się w samych ziarnach , ale również w tradycji i wielopokoleniowym doświadczeniu. To nim poświęciliśmy wiele miesięcy naszych osobistych poszukiwań. Czy udało nam się to zrealizować ?

Na to pytanie, nie znajdziecie odpowiedzi u nas, ale odkryjecie ją w każdym opakowaniu dostarczanej przez nas kawy.

 

Chcąc dotrzeć do naszych nawet najmniejszych klientów, postanowiliśmy  otworzyć również sklep internetowy pod marką kawwa.pl. Dzięki niemu będzie można kupić już nie tylko w ilościach hurtowych, ale także pojedyncze opakowania z gwarancją najwyższej jakości oraz tego, że towar będzie prażony z przyjętymi normami wyłącznie dla nas i zawsze przed samą wysyłką do Polski. Dzięki temu jesteśmy pewni, ze to co poczuje nasze podniebienie i zmysł zapachu, będzie magią samą w sobie i potwierdzeniem tego, że w naszych rękach jest to co najlepsze.

Zapraszamy  – zespół Horeca Caffe (kawwa.pl)